BURSA1112-2
1112

İşlerimizi Özenerek Yapıyoruz!

O'nail Franchise Alma Avantajları


Çünkü “BİZ” Kazandıran Fırsatlar Sunuyoruz!

O'nail Tırnak & Estetik Center'ın kanıtlanmış bir iş modeli var. Sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Franchisee’lerimize daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları öncelikli olarak öneriyoruz. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları franchisee'lerine sunmaya devam ediyor.Çünkü “BİZ” Türkiye'nin En Başarılı Tırnak Uzmanıyız!

O'nail ailesi, yıllarca sektör içinde tecrübe edinmiş kişileri uzman kişiler ile buluşturarak verdiği eğitimler sonucunda kendi uzman ekibini kurmuş ve kalitesini kanıtlamıştır. Siz de bir O'nail franchisee’si olup denenmiş ve kendini kanıtlamış, başarı oranı yüksek bir işin sahibi ve güçlü ailenin bir parçası olabilirsiniz..Çünkü “BİZ” Muhteşem Tırnaklar Yaratıyoruz!

O'nail Tırnak & Estetik Center' sürekli yenilenen içerikleriyle sadece muhteşem görünüşe sahip tırnaklar değil estetik ve sanatsal bakış açısıyla yaptığı işe değer katmaktadır. Franchisee'larımıza yeni ürünler ve kampanyalar yaratıp, onların satış politikalarını takip ederek analiz ediyor ve en uygun kazanç arttırımı için destek veriyoruz.Çünkü ‘’BİZ’’ Sektörün Dijital Yüzüyüz!

O'nail olarak inovasyona hiç durmadan yatırım yapıyoruz. Sosyal mecraların önemini fazlası ile biliyor ve bu mecralara yaptığımız yatırımlar ile müşterilerimize en doğruyu göstermeye çalışıyoruz. Müşterilerimize ulaşmak için her alanda en son dijital teknolojileri kullanıyoruz. Böylece en verimli ve karlı şekilde çalışıyoruz.Çünkü “BİZ” Profesyonel Eğitim Desteği Veriyoruz!

O'nail Tırnak & Estetik Center'ın uzman bir kadrosu var. Bu uzman kadro ile birlikte iş hayatına katmış olduğu değerleri yeni yeteneklere aktarmakta.Ailemize franchisee olarak katılacak iş ortağı adaylarımız, öncelikli olarak hem teknik hem de teorik geliştirmelerini sağlayacak yoğun bir eğitim programına katılırlar.Aynı zamanda Franchisee’lerimizin her zaman tüm ekibinin iş başı eğitimleri, sınıf eğitimleri ve online eğitim plaftormumuzdaki e-eğitimlerle mükemmel operasyonu sağlayacak bilgi ve beceriyi kazanmalarına destek veriyoruz.Çünkü “BİZ” Operasyon Desteğimizle Her Zaman Yanınızdayız!

Dükkanınızın açılışı ile birlikte sizin şubenizden sorumlu bir danışmana sahip oluyorsunuz ve bu danışman şubenizle ilgili tüm süreçleri takip edip, düzenli şube ziyaretleri ile sistemin sorunsuz işlemesini sağlıyor.


O'nail Franchisee

Franchise
Call Now Button
O'nail Bodrum
Nasıl Yardımcı olabiliriz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?